Jednoręki bandyta

Maszyna do gier hazardowych oprócz video pokera to głównie bijący od długiego czasu rekordy popularności jednoręki bandyta inaczej zwany slot. Kiedyś dostępnymi na jego bębnach obrazkami były jedynie owoce z dzwonem wolności. Dziś tematy rysunkowe na slotach są bardzo różnorodne, a czasem niektóre kasyna zamawiają jedynie dostępne w ich sieci wzory. Jednoręki bandyta to najprostsza gra hazardowa nie wymaga od gracza żadnych znajomości skomplikowanych układów. W grze na slotach liczy się przede wszystkim szczęście i dobra passa. Dzięki rozgrywce możemy zdobyć niezłe pieniądze przy zainwestowaniu minimalnej kwoty.

Najwięcej rodzai jednorękiego bandyty znajdziemy zapewne w kasynach internetowych. W większości przypadków możemy tam grać na slotach na minimalnych stawkach, które wynoszą jednego dolara. Za tak niewiele można trafić jackpota o wysokości przekraczającej dziesięć tysięcy dolarów. Często maksymalną stawką są trzy żetony i większość doświadczonych maniaków maszyn gra właśnie na niej. Przy trafieniu jackpota dostajemy wtedy o wiele więcej pieniędzy niż gdybyśmy grali na mniejszej stawce. W jednorękich bandytach nie ma poszczególnych strategii, są to maszyny tylko i wyłącznie losowe, a ilość wygranych jest całkowicie niezależna od ich użytkowników.

Najlepszym porównaniem dla jednorękiego bandyty byłoby opisanie go jako totolotek z o wiele większą szansą na wygraną. Często maszyny sprawiają graczom psikusy, i gdy już zdaje się nam, że za chwile skończą nam się żetony i nastąpi koniec zabawy, niespodziewanie możemy trafić jackpot. Najwyższym jackpotem, który zdarzył się w kasynie online, była ogromna suma 6,374,599.92 euro. Wygrana miała miejsce w pewien majowy dzień 2009 roku. Szczęśliwym zwycięzcą był pochodzący z Grecji Georgius. Jak widać warto poznać smak ryzyka i przystąpić do wspaniałej rozrywki jaką dają nam sloty. Trzeba pamiętać by przed zarejestrowaniem się w kasynie online sprawdzić jego wiarygodność. Szczęściu trzeba pomóc więc nie zwlekajmy.